Jesteśmy polskim producentem bawełnianych toreb reklamowych. Firma MIROPAK jest istnieje na rynku nieprzerwanie od 1998 roku. Produkujemy torby reklamowe, opakowania i różnego rodzaju produkty dla m.in. w supermarketów, piekarni, cukierni, sklepów mięsnych, restauracji, sklepów, agencji reklamowych, biur, instytucji publicznych i wielu prywatnych konsumentów.

Nasze torby wykonane są z  wysokiej jakości tkanin bawełnianych oraz charakteryzują się trwałością i wysoką estetyką wykonania. Jako wykonawca z przyjemnością wykonamy dla Państwa torby bawełniane z własnym nadrukiem na zamówienie. Do wyboru wiele możliwości:

  • w dowolnym fasonie,
  • w dowolnym wymiarze,
  • w szerokiej gamie kolorystycznej,
  • w różnych gramaturach – od 145g/m² do 280 g/m² (drelich),
  • z naniesionym indywidualnym nadrukiem.

Polski producent toreb bawełnianych – Miropak

Produkcja toreb reklamowych z bawełny to nasza specjalność.  Firma Miropak jest głównym wykonawcą toreb reklamowym w regionie. Jako producent toreb z bawełny zapewniamy szeroki wybór i gwarantujemy atrakcyjne ceny – możemy wyprodukować, uszyć dowolne torby reklamowe z bawełny! Nasze przedsiębiorstwo wyróżnia jakość popartą doświadczeniem i profesjonalną kadrą od ponad 20 lat. Oprócz toreb szytych na wymiar,  jako importer jesteśmy Państwu wstanie zaoferować  gotowe produkty w ekspresowym czasie. Produkcje toreb bawełnianych rozpoczynamy już od ilości 100 szt, Co sprawia, że z naszej oferty może skorzystać praktycznie każdy – zarówno duży jak i mały przedsiębiorca.

Torby ekologiczne dla firm

Produkcja toreb reklamowych została potwierdzona i zrecenzowana przez setki przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Mamy za sobą też wiele realizacji dla miast, urzędów oraz agencji reklamowych. Klienci docenili nasze doświadczenie oraz fachową pomoc na każdym etapie produkcji! Uszyjemy dla Państwa każdy rodzaj toreb bawełnianych: w płaskie w grubszej gramaturze, z poszerzeniami, dwukolorowe, z jedną rączką itd. Masz pomysł na torbę i chciałbyś go zrealizować? Sprawdź również Torby bawełniane z logo

Napisz do nas, a my zajmiemy się realizacją!

1
2
3
4
Producent toreb bawełnianych
1

Produkujemy torby zarówno z krótką jak i długą rączką.

2

Produkcja toreb może zawierać nadruk lub logo.

3

Nasza firma wykonuje także torby bawełniane z poszerzanym dnem.

4

Oczekujesz wykonania toreb z najwyższych materiałów? Żaden problem! Wykonujemy torby praktycznie we wszystkich dostępnych na rynku kolorach i wzorach!

Kilka razy korzystaliśmy już oferty tej firmy. Przygotowywała nam torby reklamowe m.in. na targi oraz na święta. Zawsze wszystko dopięte na ostatni guzik, a zlecenia realizowane na czas.

Pod koniec roku trzeba było robić zakupy. Jeden z pracowników zaproponowal zakup toreb ekologicznych. Rozpoczeliśmy poszukiwania firmy, która zrobi nam dobre torby i tanio. Po przejrzeniu wielu ofert najkorzystniejszy byl Miropak.

Chcesz zapytać o wycenę toreb reklamowych dla Twojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Producent toreb na zakupy

Ekotorby na zakupy  stają się coraz bardziej popularne wśród konsumentów. Nic w tym dziwnego! Dobrze uszyta torba bawełniana to idealny gadżet dla Klientów szukających oryginalnych produktów. Uszyjemy dowolną torbę bawełnianą wedle przesłanego projektu (w tym woreczki i sakiewki bawełniane). Torby bawełniane pod zamówienie szyjemy w Polsce. Wzornik z dostępnymi kolorami tkanin znajdziesz TUTAJ

torby płócienne z nadrukiem

Jakie Torby produkujemy?

Torba z poszerzanym dnem

Dzięki takiemu detalowi poszerzymy lekko torbę nadając jej kształt delikatnego trapezu.

Torba z poszerzanym dnem i bokami

Poszerzenie dna i boków zwiększy pojemność torby. Taki fason pokaże przestrzenność torby.

Jedna rączka

Wyższa gramatura

Wyższa gramatura

Boki stębnowane

Boki zaprasowane

Jedna rączka obszyta po całości